Kuveit

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kuveit kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Kuveidis

Kuveit on Pärsia lahe ääres asuv araabia riik, sellel on antiikajast pärinev kultuuripärand. Pealinn Al Kuveit on kuulus oma moodsa arhitektuuri poolest, mis ulatub pilvelõhkujatest kuni peadpööritavate Kuveidi tornideni - disainitornideni, mis meenutavad mošeede klassikalisi plaaditud võlvi. See piirneb lõunas Saudi Araabia ja põhjas Iraagiga.

Kui plaanite kolida ja otsite Kuveidis müügiks kinnisvara, on oluline teada saada kinnisvaraturu suundumusi riigis. Kuveidi kinnisvarasektoris on näha positiivse energia kasvu, mis ei oleks võinud paremal ajal tulla, sest Kuveidi valitsus on allkirjastanud ambitsioonika kahekümneaastase kava turismi edendamiseks riigis. Nii et see on suurepärane aeg Kuveidis müüdava kinnisvara ostmiseks. Sellele lisandub veel asjaolu, et kinnisvarasektorile on uue otsese väliskapitali investeeringute määruse väljakuulutamisest suuresti kasu olnud, mis on mõeldud kinnisvaraturu revolutsiooniliseks muutmiseks. Kõik need tegurid koos viitavad sellele, et Kuveidi kinnisvaraturg, mis on juba hea tervise juures, tõenäoliselt laieneb veelgi.

Kuveidi kinnisvaraturgu on tabanud mõned tegurid, nende hulgas on emigrantide lahkumine, kes otsivad paremaid võimalusi teistes riikides või soovivad naasta oma päritoluriiki. Kuveidis emigrandid kaaluvad oma perede saatmist päritoluriiki. Kuid nad säilitavad oma kehtiva elukoha ja otsustavad jääda Kuveitisse poissmeestena. Kuid selline suundumus halvendab veelgi praegust olukorda kinnisvarasektoris ja pärast kodumaalt lahkumise otsuse teatavaks tegemist peaks üür veelgi vähenema.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Hind: US $ 112.000 Makseviis: 40% esimese partii ja ülejäänud osamaksete 24 kuu jooksul ilma kasu Suurus: 71 ruutmeetrit Magamistubade arv: 1 Vann...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB